Rewolucyjna drukarka fiskalna Elzab D10

Drukarka fiskalna, jakiej dotąd nie było

Drukarka fiskalna Elzab D10 to rewolucja na polskim rynku urządzeń fiskalnych. Dzięki kilku interfejsom może sprawnie komunikować się z aplikacją sprzedaży za pośrednictwem sieci WiFi, Bluetooth, czy mini USB.

elzab_d10 (2)

Wygodna praca mobilna

Kompaktowe wymiary, niewielka waga 0,65 kg, wydajna praca wymiennej baterii Li-Ion, czy możliwość komunikacji równocześnie z czterema portami sprzedaży (przy zakupie dodatkowych licencji). Czego chcieć więcej?

Jedno naładowanie akumulatora wystarcza na wydruk ponad 4 tys. paragonów i 16 godz. nieprzerwanej pracy. Dodatkowo w momencie wyczerpania akumulatora można go wymienić lub podładować podczas jazdy samochodem z instalacji 12V.

elzab_d10 (3)

Wszystko, co najlepsze

Wysokie osiągi to zasługa wydajnych podzespołów, które zamknięte zostały w stylowej i wielokrotnie nagradzanej obudowie znanej z kasy fiskalnej Elzab K10. Ekran dotykowy wyposażony w możliwość wyświetlania kodu QR cechuje się szybką i intuicyjną obsługą, posiada też krótki czas reakcji. W standardzie drukarka fiskalna Elzab D10 drukuje faktury VAT oraz kody C128 i QR na paragonie.

Obsługa drukarki to czysta przyjemność. W razie potrzeby dane kopii elektronicznej mogą być filtrowane w dowolnym momencie, co ułatwia odszukiwanie pożądanych informacji oraz ich weryfikację. Dodatkowym usprawnieniem jest praca w architekturze klient/serwer.

elzab_d10 (4)

Idealna dla zapominalskich

Zapominasz o raportach? Dzięki funkcji informowania o konieczności wykonania raportu dobowego i miesięcznego za miesiąc poprzedni będziesz mógł spać spokojnie. Elektroniczny zapis kopii paragonów gwarantuje zabezpieczenie przed niechcianą utratą danych.

Atrakcyjna cena

Standardowa cena innowacyjnej drukarki fiskalnej Elzab D10 to 2 350 zł netto. W naszej ofercie Klienci znajdą ją w promocyjnej cenie jedynie za 1 990 zł. Nie zwlekaj i skontaktuj się z naszym przedstawicielem handlowym w Twoim regionie.