Exorigo-Upos FP-T88FVA

Kod produktu:

Opis:

Funkcjonalne urządzenie rejestrujące marki Exorigo-Upos, które jest dostępne w 2 wariantach, z różnym ekranem – LCD lub VFD. FP-T88FVAzostała wyposażona w moduł elektronicznej kopii paragonów, wydajny i wytrzymały mechanizm drukujący marki Epson, wystawiający potwierdzenia sprzedaży z prędkością 47 linii/s, a także złącza komunikacyjne – RS-232, USB i Ethernet (opcja) – dzięki którym doskonale współpracuje z innymi urządzeniami. Oprócz tego, drukarka obsłuży nawet 350 000 pozycji towarowych, zdefiniowanych wcześniej w programie sprzedażowym. Zacznij korzystać z nowoczesnego urządzenia, które zapewni kompleksową obsługę klientów.

 

Zapisuje kopie paragonów w formie elektronicznej

Drukarka FP-T88FVA została wyposażona w moduł, który realizuje kopie paragonów na karcie pamięci SD. Dzięki temu nie będziesz musiał składować wielu papierowych wydruków. Zaoszczędzisz na wydatkach związanych z zakupem rolek papieru, a ważne dane Twojej działalności będą bezpieczne, jak nigdy dotąd. Zarchiwizowanie informacji z elektronicznej kopii paragonów na komputerze zajmuje bowiem zaledwie chwilę. Już dziś zacznij prowadzić sprzedaż XXI wieku!


Drukuje z szybkością 47 linii/s, także faktury VAT

Model FP-T88FVA posiada niezwykle wydajny mechanizm drukujący marki Epson, który pracuje z prędkością 47 linii na sekundę, wykorzystując do tego rolkę o długości 87 m. Poza paragonami fiskalnymi, urządzenie może także drukować faktury VAT. Oprócz tego, FP-T88FVA posiada obcinacz papieru, który usprawnia prowadzenie ewidencji. Trudno o drugą tak innowacyjną i praktyczną drukarkę fiskalną.


Gigantyczna baza PLU – 350 000 pozycji towarowych

Poszukujesz drukarki rejestrującej z ogromną bazą PLU? Wybierz FP-T88FVA! Urządzenie obsłuży do 350 000 pozycji w bazie towarowej, zdefiniowanych wcześniej w programie sprzedażowym. Dzięki temu drukarka sprawdzi się idealnie nie tylko w dużych przedsiębiorstwach, które oferują wiele towarów lub usług, ale także w firmach, które stale poszerzają swój asortyment.


Doskonale współpracuje z innymi urządzeniami

Exorigo-Upos FP-T88FVA została stworzona z myślą o współpracy z innymi urządzeniami. Drukarka standardowo posiada 2 porty komunikacyjne, RS-232 oraz USB, ale możesz ją zamówić z interfejsem Ethernet lub dodatkowym złączem RS-232. Dzięki temu podłączysz ją do komputera lub terminala komputerowego. Zainwestuj w urządzenie fiskalne, które stanie się kluczowym elementem Twojego systemu sprzedaży.


Precyzyjna identyfikacja Twojego asortymentu

Rozporządzenie Ministerstwa Finansów z 14 marca 2013 roku wymaga od Ciebie, abyś korzystał z urządzenia, które umożliwia drukowanie nazw towarów lub usług o długości co najmniej 12 znaków. Dzięki FP-T88FVA będziesz mógł dostosować prowadzenie ewidencji do funkcjonującego prawa. Urządzenie wystawia bowiem paragony fiskalne z nazwami towarów lub usług o długości 40 znaków. Postaw na precyzyjną identyfikację asortymentu.


Wybierz wariant wyświetlacza – LCD lub VFD

Drukarka Exorigo-Upos FP-T88FVA jest dostępna w 2 wersjach, z różnymi wyświetlaczami – LCD lub VFD. Dzięki temu będziesz mógł wybrać wariant urządzenia, który spełni oczekiwania Twojego biznesu. W obydwu wersjach wyświetlacz jest umieszczony na obrotowym wysięgniku, a pojawiające się komunikaty, 2 linie x 20 znaków, są przejrzyste bez względu na oświetlenie. Drukarka FP-T88FVA stanie się Twoją wizytówką!