Kasa fiskalna ELZAB K10

Kod produktu: ELZAB.K10

Opis:

Kasa fiskalna z panelem dotykowym

Elzab K10 jest pierwszą polską kasą fiskalną wyposażoną w panel dotykowy. Intuicyjna obsługa i nowoczesny design to zdecydowane atuty kasy.

Elzab K10 – dla kogo?

 

 

Nie będzie przesady w stwierdzeniu, że ta kasa fiskalna dedykowana jest w zasadzie dla każdej osoby, która ceni ciekawe wzornictwo idące w parze z niesamowitą funkcjonalnością. W szczególności jednak kasa fiskalna przeznaczona jest do małych i średnich punktów sprzedaży, czy też punktów usługowych. Znakomicie sprawdzi się też w warunkach mobilnych i placówkach handlowych.

Wytrzymała i szczelna konstrukcja oraz ergonomia pozwalają również na szerokie zastosowanie kasy fiskalnej w różnych warunkach atmosferycznych oraz w zróżnicowanych środowiskach pracy.

Funkcjonalność

Kasa fiskalna Elzab K10 wyposażona została w elektroniczną kopię paragonów, która wystarcza na 5 lat codziennej pracy. Panel dotykowy wykonany w technologii TFT cechuje się szybką reakcją na dotyk i intuicyjną obsługą znaną wszystkim użytkownikom telefonów komórkowych.

Co ciekawe, ilość i wielkość wyświetlanych klawiszy podczas pracy zmienia się kontekstowo, co gwarantuje wygodną obsługę. Rezygnacja z tradycyjnej klawiatury przyczyniła się również do zaoszczędzenia cennego miejsca i uzyskania kompaktowych wymiarów.

Zaokrąglone kształty oraz wytrzymała obudowa pozwalają na korzystanie z kasy w każdych warunkach. Pasek stanu kasy wyświetla cenne informacje dotyczące m.in. stanu naładowania akumulatora. W razie potrzeby w warunkach mobilnych kasa może być zasilana bezpośrednio z instalacji samochodowej 12V.

Elzab K10 – najważniejsze cechy

  • solidna obudowa – wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne,
  • dotykowa klawiatura – prosta obsługa, intuicyjne rozwiązania znane z telefonów komórkowych, obsługa nawet w zimowych rękawicach,
  • wyposażona w smycz – łatwa do przenoszenia,
  • przyjemna w dotyku, antypoślizgowa obudowa ułatwiająca trzymanie w ręku i stabilną pracę na ladzie (możliwość zamontowania do podłoża).

Potrzebujesz czegoś więcej? Sięgnij po Elzab K10+

Wersja z pakietem rozszerzeń (K10+) pozwala na współpracę z czytnikiem bezprzewodowym poprzez moduł Bluetooth.

Elzab K10. Specyfikacja techniczna

 

Dostępne warianty

 

Kasa ELZAB K10 K10000000216 biały/pomar.
K10000000217 popiel/ziel.
K10000000220 czarny/pomar.
ELZAB K10      1.290 zł
Kasa ELZAB K10+ K10000000116 z możliwością rozszerzenia o moduł Bluetooth, biały/pomar.
K10000000117 z możliwością rozszerzenia o moduł Bluetooth, popiel/ziel.
K10000000120 z możliwością rozszerzenia o moduł Bluetooth, czarny/pomar.
ELZAB K10+     1.390 zł
moduł Bluetooth   150 zł

Zapytaj o szczegóły konfiguracji Handlowca


Do pobrania

Elzab K10 – instrukcja obsługi