Kasa fiskalna POSNET BINGO XL

Kod produktu: POSNET.BINGO.XL

Opis:

Wszystko co najlepsze

Kasa fiskalna Posnet Bingo XL dedykowana jest dla małych i średnich punktów handlowych. Dzięki niej nie tylko wydrukujesz na paragonie NIP nabywcy, ale też i zyskasz ich większą czytelność dzięki nazwie towaru lub usługi na 40 znaków. Dzięki elektronicznej kopii paragonu oszczędzisz rolki papieru oraz miejsce na ich przechowywanie (karta pamięci 4GB SD/SDHC). Kasa posiada także dużą bazę towarową 8000 PLU, sprawdzi się więc w każdych warunkach handlowych, czy usługowych. Stylowy wygląd dodatkowo zapewnia atrakcyjną prezencję każdego stanowiska obsługi lub sprzedaży.

Połączenie najlepszych cech, wysoka wydajność oraz intuicyjna obsługa urządzenia zostały docenione i wyróżnione odznaczeniem w postaci Nagrody Kupców Polskich „Złoty Paragon”.

Zobacz film o Posnet Bingo XL

Wersja PLUS dla najbardziej wymagających

 

Potrzebujesz kasy fiskalnej do intensywnej eksploatacji? Zdecyduj się na Posnet Bingo XL Plus. Litowo-jonowy akumulator o dużej pojemności gwarantuje bezawaryjną pracę w przypadku utraty zasilania zewnętrznego lub pracy w terenie. Po pełnym naładowaniu akumulatora wydrukujesz nawet do 120 tys. linii. Mechanizm drukujący Fujitsu dzięki zwiększonej wytrzymałości znakomicie sprawdzi się w każdym sklepie o dużym natężeniu sprzedaży.

 

Najważniejsze cechy

  • Drukowanie NIP-u nabywcy na paragonie,
  • Duża baza towarowa do 8000 PLU,
  • Precyzyjna nazwa towaru – do 40 znaków w nazwie towaru,
  • Port USB pozwalający na podłączenie m.in. skanera kodów kreskowych,
  • Kompatybilność z większością szuflad kasowych,
  • Możliwość dodawania pozycji paragonowych do bufora,
  • Ethernet,
  • Komunikacja GPRS.

Posnet Bingo XL. Specyfikacja techniczna

 

Jesteś zainteresowany zakupem kasy fiskalnej? Skontaktuj się z naszym przedstawicielem w celu otrzymania szczegółowej oferty. Jeżeli nie tego szukasz, skorzystaj z porady naszego handlowca lub przejrzyj pozostałe produkty dostępne w kategorii kasy fiskalne.


Do pobrania

Posnet Bingo XL – instrukcja obsługi