Waga ELZAB Prima K, jasna lub grafitowa

Kod produktu:

Opis:

Taka sama jak inne, a jednak wyjątkowa

Elzab Prima K to płaska, dwudziałkowa waga kalkulacyjna, która wyposażona została w szereg typowych funkcji charakterystycznych dla tego typu urządzeń.

Za pomocą wagi możesz dokonać precyzyjnego pomiaru masy, jak i wyliczyć należność za zważony towar. To jednak nie wszystko.

Funkcje dodatkowe

Poznaj szereg udogodnień wyróżniających Elzab Prima K spośród innych wag elektronicznych:

  • Korzystanie z bazy towarowej kasy rejestrującej (przy współpracy z kasami marki Elzab) oraz z bazy towarowej na 32 510 PLU zapisanej w pamięci wewnętrznej wagi,
  • Generowanie pozycji sprzedażowych dla towarów ważonych i nieważonych na kasach marki Elzab,
  • Przesyłanie wyniku ważenia w trybie emulacji kodu kreskowego.

Korzyści

Podstawową zaletą wagi Elzab Prima K jest łatwość ustawienia parametrów dotyczących współpracy z daną kasą fiskalną Elzabu. Po dokonaniu wyboru modelu kasy spośród dostępnych w menu wagi, urządzenie krok po kroku przeprowadza użytkownika przez następne etapy konfiguracji. Waga samodzielnie konfiguruje parametry dopuszczając w razie potrzeby ręczną konfigurację dla współpracy z urządzeniami innych producentów.

Waga może pracować w trybie samodzielnym lub z kasą rejestrującą / komputerem. Ponadto użytkownik posiada możliwość jednoczesnego podłączenia wagi do kasy rejestrującej / komputera.

Dwa wyświetlacze umieszczone w obudowie wagi w wersji płaskiej gwarantują wyjątkową czytelność w różnym oświetleniu zarówno dla klienta, jak i kasjera. Waga wyświetla nie tylko cenę, ale i należność, czy wagę produktów włącznie z ich nazwami. Wyświetlacze są alfanumeryczne, posiadają podświetlenie oraz wykonane zostały w technologii LCD.

Odporna na wilgoć klawiatura posiada 28 klawiszy, które pracują szybko i stawiają przyjemny opór. Użytkownik do dyspozycji ma 6 klawiszy bezpośredniego dostępu do towarów. Klawisze mogą być również wykorzystywane do sumowania należności (dla 6 operatorów jednocześnie).

waga-elzab-lublin

Dodatkowe klawisze

  • Nawigacja po menu,
  • Tarowanie i zerowanie,
  • Wprowadzanie ceny,
  • Wprowadzanie numeru PLU,
  • Wprowadzanie ilości,
  • Kasowanie wprowadzonej wartości,
  • Przeliczanie na walutę.

Dla kogo Elzab Prima K?

Waga elektroniczna cechuje się niesamowitą uniwersalnością, dlatego korzystać z niej może praktycznie każda placówka handlowa o zróżnicowanym charakterze działalności. Waga może pracować zarówno jako urządzenie wolnostojące, jak i podłączone do kasy rejestrującej bądź komputera.

Możliwość generowania pozycji paragonowych w trakcie współpracy z jedną z kas fiskalnych Elzab stanowi dodatkowe ułatwienie pracy w postaci jeszcze szybszej obsługi klienta. Waga może więc w znaczący sposób wspierać sprzedawców zajmujących się obsługą działów tematycznych (wędliny, warzywa i owoce, ryby itd.), w tym również dzięki możliwości podłączenia dedykowanej drukarki zewnętrznej.

Ponadto waga Elzab Prima K może być wykorzystywana również jako tradycyjna waga kontrolna w celu pomiaru masy. Korzystanie z niej ułatwia także konfekcjonowanie różnorodnych towarów w hurtowniach i magazynach. Swoje miejsce znajdzie również w zakładach przetwórczych, czy produkcyjnych.

waga-elzab-prima-k

Gwarancja jakości

Urządzenie spełnia wszelkie przepisy metrologiczne w zakresie stosowania wag w bezpośrednim naliczaniu obrotów handlowych. Waga dodatkowo posiada certyfikat zatwierdzania typu WE i podlega legalizacji według przepisów Unii Europejskiej przed dopuszczeniem do obrotu. Produkcja wag przebiega pod nadzorem procedur systemu jakości ISO 9001.

Specyfikacja techniczna

Typ: dwudziałkowa kalkulacyjna waga elektroniczna
Wewnętrzna baza towarów: 32 510 towarów
Wyświetlacze: 2 alfanumeryczne wyświetlacze LCD z podświetleniem; 2 linie po 20 znaków; wyświetlacz kasjera i klienta w obudowie
Klawiatura: 28 klawiszy, w tym: 6 klawiszy bezpośredniego dostępu do towarów lub sumowania należności klawisze tarowania i zerowania klawisze wprowadzania ceny, numeru PLU, ilości klawisz przeliczania na walutę klawisze nawigacji po menu wagi klawisz kasowania wprowadzonej wartości klawisz zatwierdzenia zważenia towaru lub wybranej pozycji menu, przesłania wyniku do kasy, zapamiętania wyniku ważenia w celu dodania do rachunku
Wskaźniki: zero, netto, stała tara
Interfejsy: szeregowy RS232 (złącze RJ12) wyjście emulacji szeregowego lub klawiaturowego czytnika kodów kreskowych (złącze RJ45) podłączenie komputera PC (złącze RJ45)
Obciążenie maksymalne: 15kg
Obciążenie minimalne: 40g
Wartość działki legalizacyjnej e =: 2g w zakresie 0-6kg / 5g w zakresie 6-15kg
Wartość działki elementarnej d = e =: 2g w zakresie 0-6kg / 5g w zakresie 6-15kg
Liczba działek legalizacyjnych: 3000
Górna granica tary odejmującej T = : - 15 kg
Klasa dokładności: III
Zakres temperatur pracy: + 0° C ÷ + 40° C
Zasilanie: zewnętrzny zasilacz 12V = 1A
Moc pobierana przez wagę: 10W
Wymiary użytkowe szalki: 319 x 254 mm
Wymiary zewnętrzne (w mm): wys. 89 x szer. 319 x głęb. 362
Ciężar: 4,7kg
Funkcje: ważenie towarów obliczanie należności za ważone towary współpraca z podłączoną kasą fiskalną i komputerem PC oraz drukarką ELZAB Talos wytwarzanie pozycji sprzedaży praca bez bazy, z wewnętrzną bazą towarową lub bazą towarową w kasie fiskalnej marki ELZAB
Gwarancja: 12 miesięcy

Do pobrania

Elzab Prima K – instrukcja obsługi