Waga ELZAB Prima K, jasna lub grafitowa

Kod produktu:

Opis:

Taka sama jak inne, a jednak wyjątkowa

Elzab Prima K to płaska, dwudziałkowa waga kalkulacyjna, która wyposażona została w szereg typowych funkcji charakterystycznych dla tego typu urządzeń.

Za pomocą wagi możesz dokonać precyzyjnego pomiaru masy, jak i wyliczyć należność za zważony towar. To jednak nie wszystko.

Funkcje dodatkowe

Poznaj szereg udogodnień wyróżniających Elzab Prima K spośród innych wag elektronicznych:

  • Korzystanie z bazy towarowej kasy rejestrującej (przy współpracy z kasami marki Elzab) oraz z bazy towarowej na 32 510 PLU zapisanej w pamięci wewnętrznej wagi,
  • Generowanie pozycji sprzedażowych dla towarów ważonych i nieważonych na kasach marki Elzab,
  • Przesyłanie wyniku ważenia w trybie emulacji kodu kreskowego.

Korzyści

Podstawową zaletą wagi Elzab Prima K jest łatwość ustawienia parametrów dotyczących współpracy z daną kasą fiskalną Elzabu. Po dokonaniu wyboru modelu kasy spośród dostępnych w menu wagi, urządzenie krok po kroku przeprowadza użytkownika przez następne etapy konfiguracji. Waga samodzielnie konfiguruje parametry dopuszczając w razie potrzeby ręczną konfigurację dla współpracy z urządzeniami innych producentów.

Waga może pracować w trybie samodzielnym lub z kasą rejestrującą / komputerem. Ponadto użytkownik posiada możliwość jednoczesnego podłączenia wagi do kasy rejestrującej / komputera.

Dwa wyświetlacze umieszczone w obudowie wagi w wersji płaskiej gwarantują wyjątkową czytelność w różnym oświetleniu zarówno dla klienta, jak i kasjera. Waga wyświetla nie tylko cenę, ale i należność, czy wagę produktów włącznie z ich nazwami. Wyświetlacze są alfanumeryczne, posiadają podświetlenie oraz wykonane zostały w technologii LCD.

Odporna na wilgoć klawiatura posiada 28 klawiszy, które pracują szybko i stawiają przyjemny opór. Użytkownik do dyspozycji ma 6 klawiszy bezpośredniego dostępu do towarów. Klawisze mogą być również wykorzystywane do sumowania należności (dla 6 operatorów jednocześnie).

waga-elzab-lublin

Dodatkowe klawisze

  • Nawigacja po menu,
  • Tarowanie i zerowanie,
  • Wprowadzanie ceny,
  • Wprowadzanie numeru PLU,
  • Wprowadzanie ilości,
  • Kasowanie wprowadzonej wartości,
  • Przeliczanie na walutę.

Dla kogo Elzab Prima K?

Waga elektroniczna cechuje się niesamowitą uniwersalnością, dlatego korzystać z niej może praktycznie każda placówka handlowa o zróżnicowanym charakterze działalności. Waga może pracować zarówno jako urządzenie wolnostojące, jak i podłączone do kasy rejestrującej bądź komputera.

Możliwość generowania pozycji paragonowych w trakcie współpracy z jedną z kas fiskalnych Elzab stanowi dodatkowe ułatwienie pracy w postaci jeszcze szybszej obsługi klienta. Waga może więc w znaczący sposób wspierać sprzedawców zajmujących się obsługą działów tematycznych (wędliny, warzywa i owoce, ryby itd.), w tym również dzięki możliwości podłączenia dedykowanej drukarki zewnętrznej.

Ponadto waga Elzab Prima K może być wykorzystywana również jako tradycyjna waga kontrolna w celu pomiaru masy. Korzystanie z niej ułatwia także konfekcjonowanie różnorodnych towarów w hurtowniach i magazynach. Swoje miejsce znajdzie również w zakładach przetwórczych, czy produkcyjnych.

waga-elzab-prima-k

Gwarancja jakości

Urządzenie spełnia wszelkie przepisy metrologiczne w zakresie stosowania wag w bezpośrednim naliczaniu obrotów handlowych. Waga dodatkowo posiada certyfikat zatwierdzania typu WE i podlega legalizacji według przepisów Unii Europejskiej przed dopuszczeniem do obrotu. Produkcja wag przebiega pod nadzorem procedur systemu jakości ISO 9001.

Specyfikacja techniczna


Do pobrania

Elzab Prima K – instrukcja obsługi