Wagi elektroniczne w esklepie Netrix IT

Wagi elektroniczne to nowa pozycja esklepu, którą witamy naszych Klientów w Nowym Roku 2017.

Wagi elektroniczne to kategoria obejmująca grupę starannie wyselekcjonowanych wag etykietujących i niekalkulacyjnych, jak i przeznaczonych do zabudowy.

wagi elektroniczne lublin

Z asortymentu skorzystać mogą m.in. sieci sklepów, które poszukują wytrzymałych i wydajnych wag elektronicznych do ważenia kontrolnego produktów przy stoiskach z owocami i warzywami, jak i punktów obsługi klientów w super i hipermarketach. W ofercie znalazły się również wago-skanery.

Wagi elektroniczne do sklepu: jakie i dla kogo?

Wiemy, jak wymagająca jest branża handlowa i usługowa, dlatego dostępne w naszym esklepie wagi cechują się szerokim zastosowaniem w różnej wielkości placówkach handlowych. Zarówno właściciele małych sklepów, jak i zarządcy średnich i dużych obiektów będą mogli wybrać odpowiedni model wagi elektronicznej wykorzystywanej m.in. jako waga kontrolna do warzyw i owoców.

Nie zapomnieliśmy również o super i hipermarketach, dla których proponujemy kilka modeli wag etykietujących oraz wago-skanerów – modele, takie jak chociażby Neptun 2 MGL 9300i USB czy Saturn 2 Horizon idealnie odnajdą się w środowisku o dużym natężeniu skanowania.

wago-skaner elzab neptun
Wago-skaner Elzab Neptun 2. Zakres ważenia zestawu wynosi 15 kg (działka legalizacyjna 2/5g).
wago-skaner Elzab Saturn
Wago-skaner Elzab Saturn 2 Horizon, czyli waga z czytnikiem kodów kreskowych.

Z kolei waga Dibal PS-50 dobrze odnajduje się w handlu bazarowym, jak i posłuży do pomiarów masy w zakładach produkcyjnych i gastronomii.

waga elektroniczna niekalkulacyjna
Waga niekalkulacyjna Elzab Dibal z akumulatorem.

Zainteresowany?

Zobacz wszystkie wagi elektroniczne: esklep.netrix.com.pl