Drukarka fiskalna Posnet TRIO

Kod produktu: posnet.trio

Opis:

Model Trio to innowacyjna drukarka rejestrująca, którą w pełni dopasujesz do potrzeb swojej działalności. Nazwa tego urządzenia nie jest przypadkowa. Oferuje ono bowiem 3 rozwiązania: standardową współpracę z komputerem stacjonarnym lub laptopem, komunikację z tabletem zamontowanym w uchwycie albo funkcjonalność bileterki. Co więcej, urządzenie marki Posnet zostało wyposażone w moduł elektronicznej kopii paragonów fiskalnych, ekran LCD, wytrzymały akumulator oraz wydajny mechanizm termiczny. Model Trio świetnie spisuje się także podczas współpracy z różnego rodzaju systemami operacyjnymi i programami sprzedażowymi. Zacznij używać rozwiązania technologicznego XXI wieku!

 

Wybierz jeden z 3 modułów rozszerzeń

Drukarka fiskalna marki Posnet jest oferowana zarówno w wersji standardowej, jak i wariancie z dodatkowymi udogodnieniami. Do tego modelu dostępne są 3 moduły z rozszerzeniami, zapewniające obsługę różnego typu interfejsów, m.in. RS-232, Bluetooth czy złącza szuflady na pieniądze. Co więcej, urządzenie można wzbogacić o przydatny uchwyt, służący do zamontowania np. tabletu. Ogromnym atutem Posnet Trio jest fakt, że wszystkie opcje dodatkowe są dostępne nie tylko w momencie składania zamówienia, ale także po wielu latach używania drukarki.


Bezpieczne archiwizowanie kopii paragonów

W Trio zastosowano moduł elektronicznej kopii paragonów, który obsługuje karty pamięci o pojemności co najmniej 4 GB. Dzięki temu drukarka automatycznie zapisuje ważną dokumentację w formie cyfrowej. Co więcej, za sprawą tego, że model Trio korzysta jednorazowo tylko z 1 rolki papieru termicznego, zmniejszą się wydatki na materiały eksploatacyjne. Zainwestuj w technologię, która zagwarantuje Ci komfortowe, bezpieczne i oszczędne przechowywanie kopii paragonów fiskalnych.


Jednoznaczna identyfikacja całego asortymentu

Urządzenie rejestrujące Posnet świetnie przystosowano do pracy z rozbudowanym asortymentem. Drukarka z łatwością poradzi sobie z obsługą do 250 000 pozycji PLU, które zostaną skonfigurowane w oprogramowaniu sprzedażowym. Urządzenie pozwala także na wydruk nazw produktów lub usług o maksymalnej długości 80 znaków (z dodatkową linią opisu). Sięgnij po Posnet Trio i zyskaj gwarancję jednoznacznej identyfikacji wszystkich elementów asortymentu!


Dziecinnie prosta wymiana rolki

W Posnet Trio obecny jest mechanizm termiczny, który odznacza się dobrymi parametrami pracy. Urządzenie wystawia dokumenty z prędkością 30 linii/s, wykorzystując do tego 30-metrową rolkę o szerokości 57 mm. Ponadto, za sprawą technologii „drop in – wrzuć i drukuj”, model Trio gwarantuje sprawną wymianę papieru. Instalacja nowej rolki w mechanizmie urządzenia Posnet zajmie Ci dosłownie moment!


Świetnie współpracuje z komputerem

Model Trio w wersji standardowej posiada popularne złącze USB, które zapewnia płynną komunikację komputerem oraz zasilanie baterii drukarki w tym samym czasie. Urządzenie wyposażono również w uniwersalne gniazdo Posnet Multiport. Umożliwia ono łatwe rozbudowanie drukarki o wybrane interfejsy, np. RS-232 i moduł Bluetooth. Dzięki temu model Trio sprawdzi się w trakcie współpracy z różnymi urządzeniami peryferyjnymi, m.in. z wagą, skanerem kodów kreskowych czy drukarką zamówień.


Ekran graficzny z funkcją podświetlania

Prowadzenie sprzedaży przy pomocy Trio to czysta przyjemność! W urządzeniu obecny jest graficzny ekran LCD, który wyświetla obraz w rozdzielczości 192 x 64 piksele. Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest funkcjonalne, intuicyjne w obsłudze menu użytkownika. Ekran Posnet Trio można także wykorzystać do informowania klientów o przebiegu sprzedaży. Urządzenie pozwala bowiem na wyświetlanie 4 wierszy, w których będą się znajdowały komunikaty dotyczące danej transakcji.


Wydrukuje paragon z grafiką, kodem kreskowym i NIP-em nabywcy

Trio może wystawiać zarówno paragony fiskalnej, jak i faktury VAT oraz dowolne wydruki niefiskalne, np. kupony rabatowe, bony zakupowe, doładowania GSM czy też informacje o aktualnych promocjach. Co więcej, urządzenie zapewnia kompleksowe zarządzanie wyglądem i zawartością wszystkich dokumentów. Na wydrukach emitowanych przez Posnet Trio mogą się znaleźć m.in. różnego typu grafiki, kody 1D i 2D oraz NIP klienta.


Dostępna w wariancie z funkcjami bileterki

Drukarka rejestrująca marki Posnet sprawdzi się nie tylko w sklepach lub lokalach gastronomicznych, ale także w punktach sprzedaży biletów, np. na dworcach autobusowych. Urządzenie jest bowiem oferowane w wersji posiadającej dodatkowe funkcje. Posnet Trio Bileterka pozwala m.in. na wydruk szerokiej gamy dokumentów: biletów normalnych, ulgowych, okresowych, miesięcznych albo zagranicznych. Co więcej, urządzenie gwarantuje rejestrację ulg ustawowych i handlowych, jak również zapewnia dostęp do raportów rozliczeniowych.


Współpracuje z systemami Windows, iOS i Linux

Drukarka fiskalna Trio szybko odnajdzie się w środowisku informatycznym wdrożonym w Twojej firmie. Urządzenie posiada 2 protokoły komunikacyjne, Posnet oraz Thermal, dzięki którym może współpracować z większością programów sprzedażowych, magazynowych i gastronomicznych. Dodatkowo, funkcjonalność tej drukarki fiskalnej wykorzystasz przy użyciu popularnych systemów – Windows, iOS czy też Linux.


Niewielkie wymiary i wydajna bateria

Pomimo rozbudowanej funkcjonalności, drukarka Posnet cechuje się kompaktowymi gabarytami. Wymiary urządzenia wynoszą zaledwie 108 x 123 x 169 mm, zaś waga – tylko 700 g. Oprócz tego, Trio posiada wydajną baterię, która przy pełnym naładowaniu oferuje wydruk do 60 000 linii tekstu na paragonach i innych dokumentach. Z drukarki można więc korzystać również w sytuacji braku dostępu do zewnętrznego źródła zasilania. Czas na kompaktową, wielofunkcyjną i niezawodną technologię. Czas na Posnet Trio!

Specyfikacja techniczna


Parametry bazy danych

ilość towarów (PLU)
250 000
ilość znaków nazwy towaru (max)
80 + dodatkowa linia opisu
ilość stawek VAT
7 (A, …, G)
drukowanie faktur VAT
tak
kopia elektroniczna
tak, karta µSD

Mechanizmy drukujące

rodzaj
termiczny, Seiko
ilość znaków w wierszu
40
szybkość wydruku
30 linie/s
papier
57 mm / 30 m

Wyświetlacze

klienta
graficzny LCD z podświetleniem, 192 px × 64 px
operatora
wspólny z wyświetlaczem klienta

Interfejsy komunikacyjne

RS-232
brak / 1
USB
1 (typu B)
Ethernet
brak
Bluetooth
brak / 1
Wi-Fi
brak
szuflada
brak / 1 (RJ-12, 6 V – 24 V)

Zasilanie

awaryjne
akumulator Li-Ion 7,2 V / 2,15 Ah
z sieci
przez port USB

Wymiary i waga

wysokość
108 mm
szerokość
123 mm
długość / głębokość
169 mm
waga
0,7 kg