FIS-MOBILE – Mobilny System do Zamówień

Kod produktu: FIS.MOBILE

Opis:

Wsparcie dla przedstawicieli handlowych

System FIS-Mobile to profesjonalne rozwiązanie dedykowane przede wszystkim dla przedstawicieli handlowych. Dzięki wsparciu handlowcy w firmach dystrybucyjnych, serwisowych, czy też badających rynek będą mogli szybko i sprawnie realizować zamówienia podczas pracy w terenie, sprawdzać stany magazynowe, jak i uzupełniać zapasy.

Aplikacja dedykowana jest zarówno dla urządzeń mobilnych, jak i notebooków. Dzięki niej, działalność handlowa prowadzona w sprzedaży bezpośredniej, jak i rejestracji zamówień od klientów wyraźnie przyśpiesza. Serwisanci, którzy prowadzą swoją działalność w terenie, mogą cieszyć się również bardziej uporządkowaną pracą, co przekłada się na wzrost efektywności i optymalizację czasu pracy.

Ciesz się pełną mobilnością, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii transmisyjnych typu UMTS oraz Wi-Fi. Zaufaj sprawdzonej w praktyce platformie i wieloletniemu doświadczeniu we wdrażaniu oprogramowania dla firm ze strony Netrix IT.

fis-mobile

Korzyści wynikające z użytkowania systemu FIS-Mobile

  • integracja z systemem do magazynu i sprzedaży FIS
  • synchronizacja stanów magazynowych, faktur sprzedaży
  • synchronizacja dokumentów kasowych KP, KW
  • realizowanie zamówień przez internet
  • drukowanie ofert dla klientów

Jesteś zainteresowany wdrożeniem w swojej firmie systemy FIS-Mobile? Skontaktuj się z naszym przedstawicielem w swoim regionie w celu otrzymania szczegółowej oferty i wyceny. Potrzebujesz innego oprogramowania? Sprawdź pozostałe produkty dostępne w kategorii oprogramowanie.