Monitor dotykowy Elo 1515L

monitory-dotykowe-elo
Kod produktu:

Opis:

Uniwersalny i niezawodny

Wielozadaniowy monitor dotykowy Elo 1515L to wysoka wytrzymałość i niezawodność bez względu na panujące warunki. Dzięki trwałej obudowie i solidnej konstrukcji jest w stanie wytrzymać długotrwałą pracę oraz przypadkowe uderzenia mechaniczne. Nowoczesny design gwarantuje łatwe wpasowanie się do wyglądu każdego stanowiska pracy.

Funkcjonalność

Dzięki klasycznym proporcjom ekranu zyskujesz łatwą implementację monitora w starszych systemach informatycznych. Nie musisz więc martwić się o modyfikowanie układu treści ekranowych. Takie rozwiązanie sprawia, że monitor dotykowy powszechnie stosowany jest w kasach biletowych PKP, stanowiskach kasowych sieci handlowych, czy też punktach sprzedaży w gastronomii. Dzięki wytrzymałości oraz podwójnej szczelności monitor znakomicie radzi sobie również na liniach produkcyjnych zakładów przemysłowych. Dodatkowo masz możliwość wyboru jednego z trzech ekranów dotykowych, przez co dopasujesz urządzenie do własnych potrzeb i preferencji. Elo 1515L może służyć jako monitor kasjerski (POS), w punktach samoobsługowych (self-service), czy też jako pulpit sterujący (HMI). Doskonale sprawdza się też jako konsola operatorska w telekomunikacji oraz w systemach inteligentnego budownictwa.

Najważniejsze cechy

  • Trzy technologie dotykowe do wyboru: AccuTouch, IntelliTouch, Projected Capacitive,
  • Przekątna ekranu 15”, 4:3, rozdzielczość optymalna 1024 x 768 px,
  • Dwupoziomowy system uszczelnienia (obudowa -> ekran dotykowy -> panel LCD),
  • Stylowa i elegancka obudowa,
  • Uniwersalność zastosowań,
  • Niewielkie pobór energii,
  • Intuicyjna obsługa,
  • Wydajna praca w każdych warunkach.

Specyfikacja

Typ Ekranu 15’’ Accutouch
Ekran 1024 x 768
Kontrast 400:1
Kąt nachylenia 0-70
Przyciski 1 ON/OFF, 1 Menu, 1 ustawienia ekranu
Technologia Dotykowa AccuTouch
Kolory do wyboru Ciemny Szary
Porty: 2 x USB, VGA
Waga Terminala 5 kg
Wymiary L x H x D: 372 x 240 x 355mm

 

Jesteś zainteresowany zakupem monitora dotykowego? Skontaktuj się z naszym przedstawicielem w celu otrzymania szczegółowej oferty.


Do pobrania

Monitor dotykowy ELO 1515L – instrukcja obsługi