Oprogramowanie dla pizzerii

program do pizzerii lublin
Kod produktu:

Opis:

Oprogramowanie dla pizzerii: FIS-POS Bistro

Pizzeria jest lokalem gastronomicznym, który odróżnia się od pozostałych swoją specyfiką. Pomimo wielu cech wspólnych z restauracją, czy barem program komputerowy do prowadzenia pizzerii powinien być maksymalnie dopasowany do charakterystyki działalności.

System POS dla pizzerii FIS-POS Bistro został wyposażony w specjalną nakładę dedykowaną dla pizzerii. Niezależnie od tego, czy prowadzisz mały punkt działający lokalnie, czy też zarządzasz siecią pizzerii na terenie całego kraju, funkcjonalności programu pozwalają na:

  • sprawne rozliczanie lokalu,
  • zbieranie danych o czasie pracy personelu,
  • obliczanie foodcost pizzy,
  • zarządzanie dostawami pizzy przez kierowców.

To jednak nie wszystko. Nakładka FIS-POS Bistro zawiera 2 dodatkowe moduły, które zostały stworzone specjalnie z myślą o działalności pizzerii.

oprogramowanie dla pizzerii podział pizzyModuł podziału pizzy

Funkcjonalność pozwala na tworzenie wielu konfiguracji pizzy dostępnych dla klientów. Każda pizza znajdująca się w menu może zostać wyposażona w specjalny znacznik „do podziału”, dzięki temu system podczas sprzedaży pozwala na edycję składników. Jest to szczególnie przydatne w momencie, kiedy klient chce złożyć zamówienie na jedną pizzę ale z dwiema różnymi połówkami. Ponadto system dla pizzerii umożliwia wybieranie składników płatnych lub bezpłatnych w trakcie podziału dla następnej połówki pizzy.

 

Moduł dostawoprogramowanie dla pizzerii lublin moduł dostawy

Umożliwia prowadzenie ewidencji kierowców w zakresie zrealizowanych zamówień, w tym z uwzględnieniem kwot. Raport końcowy rozliczenia kierowcy uwzględnia:

  • imię i nazwisko kierowcy,
  • listę produktów,
  • adres dostawy,
  • wartość końcową zamówienia,
  • formę płatności za zamówienie.

Dodatkową zaletą programu do pizzerii FIS-POS Bistro jest możliwość autoryzowania kierowców. Na dostępnym dla pracowników pizzerii urządzeniu, np. wiszącym na ścianie tablecie lub ekranie dotykowym, widnieje zamówienie. Kierowca autoryzuje je, potwierdzając na ekranie, że to on je przyjął, po czym opuszcza lokal i wiezie pizzę do klienta. Jako szef swojej pizzerii zyskujesz w ten sposób dokładną ewidencję realizowanych zamówień w czasie.

Oprogramowanie dla pizzerii. Korzyści

 

oprogramowanie dla pizzerii lublinPodział pizzy – klient dowolnie dzieli pizzę, może wybierać spomiędzy płatnych i bezpłatnych składników, przez co zyskujesz dokładne zamówienie i przyśpieszasz jego realizację.

 

program do pizzeriiModuł dostaw – ewidencja zamówień i autoryzacje kierowców pozwalają na lepsze raportowanie, doprecyzowanie zamówień oraz automatyzację pracy.

 

system pos dla pizzeriiZestawy rabatowe – od teraz możesz łączyć towary i przypisywać im rabat na zestaw np. druga pizza gratis lub inne kombinacje z napojami itd.

 

oprogramowanie-dla-pizzerii-lublin (4)Kupony promocyjne – po każdej sprzedaży możesz wydać dla klienta kupon rabatowy na następne zakupy. Kupon zawiera kod kreskowy, który odczytywany jest dowolnym skanerem.

 

Dowiedz się więcej o oprogramowaniu dla gastronomii Flashcom FIS-POS BISTRO.

brak_pozycji
fis_pos_bistro
fis_pos_bistro_18
kp_kw
oprogramowanie-dla-gastronomii-lublin
otwarte_rachunki
paragon_bez_opcji
podaj_haslo
podglad_paragonow
podziel_rachunek
raport_archiwalny
raport_okresowy
stan_kasy
stoliki

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z naszym ekspertem w celu umówienia na spotkanie. Jeśli nie tego szukałeś, sprawdź pozostałe pozycje dostępne w kategorii oprogramowanie.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz