Kasa fiskalna POSNET REVO

Kod produktu: POSNET.REVO

Opis:

Pierwsze połączenie kasy fiskalnej z wagą elektroniczną

Nadchodzi zmierzch starej ery. Tradycyjne kasy fiskalne wymierają a ich miejsce zajmują innowacyjne rozwiązania. Oto Posnet Revo – oblicze fiskalnej rewolucji.

Ta rewolucyjna kasa fiskalna łączy w sobie wszystko co najlepsze – ergonomię, wyjątkową odporność, nowoczesny design oraz funkcjonalność. Dzięki unikalnym funkcjom pozwala użytkownikowi na pełną personalizację dzięki dołączeniu szalki ważącej, doborze kolorystyki, jak i szeregu funkcjonalności.

Najważniejsze funkcje Posnet Revo

Kaso-waga

Innowacyjne połączenie kasy fiskalnej z wagą elektroniczną pozwala użytkownikowi na przeprowadzanie takich operacji, jak tarowanie i zerowanie szalki ważącej. Polecenia wywoływane są bezpośrednio z klawiatury kasy, natomiast wskazania wagi prezentowane są w czytelny sposób na wyświetlaczu operatora i klienta.

Revo-03_posnet_fancybox

Port USB host

3x tak dla wygody, funkcjonalności i łatwości obsługi. Użytkownik zyskuje automatyczną obsługę skanerów kodów kreskowych, co umożliwia prowadzenie błyskawicznej sprzedaży z jego udziałem. Dodatkowo kasa pozwala na wygodną archiwizację danych z kopii elektronicznej na pamięć zewnętrzną typu pendrive. Poprzez port USB można też podłączyć czytnik kart magnetycznych na potrzeby logowania i autoryzacji operatorów, jak i obsługiwania systemów lojalnościowych i rabatowych.

Szybkie i niezawodne drukowanie

47 linii na sekundę – tyle wynosi szybkość wydruku kasy Revo. Mechanizm drukujący został zaprojektowany na wzór najlepszych rozwiązań z drukarek stacjonarnych, przez co cechuje się nie tylko szybką pracą, ale i wyjątkową żywotnością. Dodatkowym ułatwieniem dla użytkownika jest automatyczny obcinacz i łatwa wymiana papieru (drop in – wrzuć i drukuj). Korzyści? Niezawodna praca i sprawna obsługa klientów.

Tryb „blokowy” paragonu

Oprócz standardowego wydruku paragonu „pozycja po pozycji” Revo umożliwia także druk w trybie blokowym. Paragon jest wówczas drukowany dopiero po jego zatwierdzeniu. Kasjer w dowolnym momencie ma możliwość podglądu i edytowania pojedynczych pozycji paragonowych na wyświetlaczu przed wydrukowaniem paragonu.

Trwała i funkcjonalna klawiatura

Użytkownik może wybrać kasę fiskalną Revo z jedną z dwóch dostępnych klawiatur. Wersja podstawowa to standardowa klawiatura switchowa, jednakże bardziej wymagający użytkownicy mogą zdecydować się na podświetlaną klawiaturę silikonową, która gwarantuje skuteczną ochronę przed zachlapaniem płynami i zabrudzeniami. Za bezpośredni dostęp do najczęściej wybieranych opcji sprzedażowych odpowiadają klawisze funkcyjne oraz 42 klawisze skrótu.

Silikonowa klawiatura

Czytelne wyświetlacze graficzne

2 duże wyświetlacze i funkcjonalne menu gwarantują szybką i intuicyjną pracę. Kasa Revo posiada specjalnie wydzielone pole do prezentowania wskazań z wagi, które wyświetlane są dużą, czytelną czcionką. Kasjerzy mogą więc cieszyć się łatwiejszym wprowadzaniem i odczytywaniem danych sprzedaży, takich jak towar, cena, ilość itp. Klienci za każdym razem widzą czytelne i kompletne informacje o nabywanych produktach. Podczas pracy na kasie kasjer na pasku statusu obserwuje ikony, które informują o działających usługach (Ethernet, Wi-Fi, GPRS) i o statusie kopii elektronicznej. Ikony przypominają także o konieczności wykonania raportu miesięcznego.

Terminal płatniczy

Revo współpracuje z terminalami płatniczymi. W trakcie płacenia kartą informacje o kwocie do zapłaty wysyłane są automatycznie z kasy do terminala. Kasjer nie musi więc ponownie wprowadzać kwoty na terminalu. Korzyści? Przyśpieszenie pracy i mniejsze ryzyko pomyłek.

Drukuj grafiki na paragonach

Dowolna, czarno-biała grafika może zostać wydrukowana w nagłówku i stopce każdego paragonu. Użytkownik może więc drukować logo swojego sklepu lub dowolną reklamę. Tworzenie grafik staje się łatwiejsze dzięki dedykowanej aplikacji Posnet Grafik.

NIP nabywcy i kontrola kwoty paragonu

Dzięki kasy Revo możesz drukować NIP nabywcy na paragonach. Ponadto użytkownik może programować maksymalne kwoty paragonów, przy których NIP klienta będzie drukowany. Aktualne przepisy dopuszczają drukowanie NIP-u nabywcy na paragonach o wartości do 450 zł lub 100 euro.

Przypomnienia

Od teraz użytkownik sam decyduje, o czym i kiedy kasa ma mu przypominać. W zdefiniowanym czasie kasa fiskalna Posnet Revo wydrukuje lub wyświetli przypomnienie o ważnym zadaniu, np. potrzebie wygenerowania raportu miesięcznego, dniu płatności podatku, czy nawet urodzinach kierowniczki.

Multikomunikacja

Użytkownik może korzystać jednocześnie z interfejsów Ethernet, Wi-Fi, czy GPRS co pozwala na realizowanie wielu równoległych połączeń. Dzięki takiemu rozwiązaniu kasa Revo pozwala na:

 • 5 połączeń PC (z własnym dostępem do bufora pozycji) do dyspozycji programów magazynowych, serwisowych, itp.,
 • zdalne archiwizowanie kopii elektronicznej i pamięci podręcznej,
 • przesyłanie danych do systemów wideomonitoringu, jak i systemów lojalnościowo-rabatowych,
 • tunelowanie portów COM na potrzeby systemów zewnętrznych.

Dla kogo Posnet Revo?

Kasa fiskalna Posnet Revo jest szczególnie polecana dla:

 • sklepów i supermarketów spożywczo-przemysłowych
 • sklepów drogeryjno-kosmetycznych
 • piekarni i cukierni
 • lokali gastronomicznych, fast-foodów itp.
 • butików
 • różnorakich sklepów: mięsno-wędliniarskich, monopolowych, pasmanterii, jubilerskich
 • lokali usługowych

Dostosuj kasę do indywidualnych potrzeb

Skonfiguruj optymalną wersję i dobierz niezbędne akcesoria:

 • Wybrany kolor (50,00 PLN)
 • Silikonowa wersja klawiatury (50,00 PLN)
 • Szalka ważąca (399,00 PLN)
 • Mocniejszy akumulator (50,00 PLN)
 • Większa baza towarowa (100,00 PLN)
 • Moduł WiFi (200,00 PLN)

Posnet Revo. Specyfikacja techniczna

Urządzenia z kopią elektroniczną paragonu tak
Informatyczny Nośnik Danych Karta 4GB SD/SDHC
Eurofiskalizacja Możliwość zaprogramowania dowolnej waluty, w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż
Stawki VAT 7 (A...G)
Liczba PLU 10 000 / 15 000 (opcja)
Nazwa towarów 40 znaków
Dodatkowe kody kreskowe 12 000
Max. liczba kodów do PLU 20
Zestawy towarów / wielopaki 6 000
Notatnik 1 000 PLU
Kasjerzy 16
Opakowania 65
Formy płatności 35 w tym 20 walut
Rabaty / narzuty 35
Rabaty czasowe 8
Jednostki miary 10
Klawisze skrótu 42 (3x14)
Grupy towarowe 100
Formaty kodów ważonych 10
Opisy wpłat / wypłat 10
Opisy towarów 50
Obsługa błędów 20
Kwity parkingowe brak
Bufor pozycji paragonowych 20 000
Typ mechanizmu drukującego 1 termiczny typu "drop-in - wrzuć i drukuj"
Liczba znaków w wierszu 40
Szerokość papieru 57 mm
Długość rolki papieru 60 m
Szybkość wydruku do 47 linii/s
Obcinacz papieru tak
Wyświetlacz operatora Graficzny 240x64 pikseli, podświetlany
Wyświetlacz klienta Graficzny 240x64 pikseli, podświetlany
Liczba klawiszy klawiatury mechaniczna, silikonowa z podświetleniem (opcja)
Porty standardowe Ethernet, 1xUSB (host), 4xRS232
Porty dodatkowe WiFi (opcja), GPRS (opcja), 2xRS232 i 1xPS2 (po zastosowaniu multipleksera)
Szuflada 6V, 12V, 18V, 24V
Obsługiwane urządzenia komputer, skaner (USB / RS / PS2), waga, szuflada, weryfikator cen, drukarka paragonowa, multiplekser, modem GPRS, waga zintegrowana, czytnik magnetyczny, pendrive, terminal płatniczy, hub USB, tunelowanie portów COM, monitoring
Komunikacja z komputerem on-line, bez przerywania pracy kasjera
Zasilacz zewnętrzny 230V
Wbudowany akumulator Li-ion 7,2 V / 2150 mAh, Li-ion 7,2 V / 5200 mAh (opcja)
Wymiary 159 x 133 x 225 mm (szer. x wys. dł.)
Waga ~1,3kg (bez papieru)
Zakres temperatur pracy 5 – 40°C
Wyposażenie dodatkowe Szuflada kasowa Posnet SKL, Szuflada kasowa flip-top, Szuflada kasowa duża i średnia, Multiplekser, Silikonowa nakładka

 

Jesteś zainteresowany zakupem kasy fiskalnej Posnet Revo? Skontaktuj się z naszym przedstawicielem w swoim regionie i zapoznaj się ze szczegółową ofertą. Nie tego szukasz? Sprawdź pozostałe propozycje urządzeń z kategorii kasy fiskalne.


Do pobrania

Posnet Revo – instrukcja obsługi